+90 (362) 432 0207

Tarihçe

“3 Ekim 2000 tarihinde Samsun’da Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve tek alışveriş merkezi olarak kuruldu. Toplamda 7500 m2, zengin marka ve ürün çeşitliliği ile Samsun’lulara hizmet vermektedir.” Birlik ve Beraberlik…

İnsanlar yaşadıkları çevreden sorumludurlar. Bizde çevremize karşı sorumluyuz. Bize göre Türk ekonomisinin güçlenmesi, ihtiyaç duyulan sektörlere yatırım yapmak, yapılan yatırımları destekleme, daha çok çalışarak Türk insanının gücünü ve çalışkanlığını ortaya çıkarmaktır. Dün ufak metrekarede az çalışanlarla başladığımız yolculuğumuza , bugün Karadeniz Bölgesi’nin En Büyük Alışveriş Merkezi Samsun Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş., Güneş Döviz ve Kuyumculuk A.Ş. ile devam ediyoruz. Bizim hedefimiz kazanmanın ötesinde yeni dostlar edinmek ve geniş bir aile olmaktır.

İnanıyoruz ki birlik ve beraberlik içinde, inanç ve azimle çalıştığımız takdirde nice yatırımlara ulaşacağız. Bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz. Daha çok alınteri dökerek bizden sonraki nesillere güvenli ve huzur dolu yarınlar bırakmanın bir vatan borcu olduğuna inanıyor;
Samsun’a Hizmet Etmenin Gururunu Yaşıyoruz

Gelin bu Gururu Beraber Yaşayalım…
Saygılarımızla;
Recep DUMAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Misyon

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz; Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz; İletişimde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Değerlerimiz

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz; İletişimde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Bize Ulaşın

Sakarya Caddesi Salihbey Sok. No:10 İlkadım / SAMSUN

+90 (362) 432 0207 (Pbx)

+90 (362) 435 3305

info@samsuncarsi.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi : Açılış : 10:00 - Kapanış : 20:00
Cumartesi : Açılış : 10:00 - Kapanış : 20:00
Pazar : Açılış : 11:30 - Kapanış : 20:00